Bayern näitas Dortmundi vastu võimu ja võitis hooaja esimese tiitli

Christopher Krutto
DORTMUND, Aug. 18, 2021  Members of Bayern Munich celebrate during the awarding ceremony after the German Supercup football match between Borussia Dortmund and FC Bayern Munich in Dortmund, Germany, Aug. 17, 2021. (Photo by Ulrich Hufnagel/Xinhua) (Credit Image: © Ulrich Hufnagel/Xinhua via ZUMA Press)
DORTMUND, Aug. 18, 2021 Members of Bayern Munich celebrate during the awarding ceremony after the German Supercup football match between Borussia Dortmund and FC Bayern Munich in Dortmund, Germany, Aug. 17, 2021. (Photo by Ulrich Hufnagel/Xinhua) (Credit Image: © Ulrich Hufnagel/Xinhua via ZUMA Press) Foto: Ulrich Hufnagel

Saksamaa jalgpalli viimastel aastatel valitsenud Müncheni Bayern alistas kohaliku superkarika finaalis rivaali Dortmundi Borussia ja võitis hooaja esimese tiitli.

Bayern haaras edu esimese poolaja lõpus, kui Robert Lewandowski sai karistusalas peaga löögile ja suunas nahkkera kindlalt väravasse. 49. minutil suurendas Thomas Müller nende edu juba kaheväravaliseks.

64. minutil lõi Marco Reus suurepärasest kauglöögist ühe värava tagasi, kuid rohkemaks Dortmundi mängijad võimelised ei olnud. 74. minutil vormistas Lewandowski lõppseisuks 3:1. Müncheni hiiu jaoks oli tegu juba üheksanda superkarikaga.

Võit leevendab kindlasti Bayerni fännide muresid, sest neljas hooajaeelses kohtumistes ei suudetud võitu võtta.