K, 28.09.2022

Paidega liitus Gambia ründetalent

Postimees Sport
Paidega liitus Gambia ründetalent
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foday Trawally.
Foday Trawally. Foto: Albert Kerstna/Stuudio24.ee

Paide Linnameeskond sõlmis lepingu 20-aastase Gambia mängija Foday Trawallyga, kes on tegutsenud nii ründava poolkaitsja kui ääreründajana.

Kahel eelmisel hooajal esindas Trawally Taani meistriliiga klubi Vejle BK U19 meeskonda, kuhu siirdus 2019. aastal Gambia tänavusest meistermeeskonnast Fortune.

Üleminek registreeriti Eesti Jalgpalli Liidus juulikuises üleminekuaknas ja Trawally võib oma debüüdi Paide särgis teha juba õhtuses Esiliiga mängus Tartu Tammeka U21 vastu.

Spordidirektor Gert Kams: «Foday on noor talendikas Gambia mängija, kellel on kõik võimalused ennast Eestis tõestada ja siin läbi lüüa ning head eeskujud Alassana Jatta ja Muhammed Sanneh näol juba olemas.»

Foday Trawally: «Mul on väga hea meel liituda selle suurepärase klubiga, kel on viimastest aastatest ette näidata nii palju edulugusid noorte mängijate arendamisel. Olen jälginud, kui hästi on minu kaasmaalastel siin läinud ja see on mulle väga suureks motivatsiooniks. Luban omaltpoolt anda klubi heaks kõik, et fännid saaksid rõõmustada ja meeskond saavutada seatud eesmärgid.»

Märksõnad
Tagasi üles