Mitme täheta mänginud PSG tegi koduliigas puhta töö

Christopher Krutto
PSG mängijad väravat tähistamas.
PSG mängijad väravat tähistamas. Foto: LOIC VENANCE/SCANPIX

Pariisi Saint-Germaini jalgpalliklubi alistas eile õhtul võõrsil koduse liiga kolmandas voorus 4:2 Stade Brestois 29 ja võttis sellega hooaja kolmanda võidu.

PSG alustas mängu hästi ja 23. minutil viis kogenud poolkaitsja Ander Herrera külalised juhtima. 36. minutil suurendas Kylian Mbappe PSG eduseisu. Esimese poolaja lõpus õnnestus Stade Brestois'l tänu Franck Honorati tabamusele üks tagasi lüüa.

73. minutil suurendas Idrissa Gueye PSG edu uuesti kaheväravaliseks, kuid taas oli kodumeeskonnal vastus võtta – 85. minutil sahistas võrku Steve Mounie. Viimane sõna jäi siiski PSG-le, kui Angel Di Maria 90 minutil lõppskooriks 4:2 vormistas.

Kusjuures PSG mängis ilma mitmete suuremate staarideta. Pingile jäid näiteks Marquinhos ja suvel klubiga liitunud Gianluigi Donnarumma. Lionel Messit, Neymari ja Sergio Ramost polnud isegi koosseisus.

Kolm võitu noppinud PSG hoiab hetkel liigas esikohta. Stade Brestois 29 on saanud seni kirja kaks viiki ja ühe kaotuse ning on hetkel 12. kohal.