VIDEOD «Uus fenomen on sündinud?» Sorga lõi Hollandis uue klubi eest kaks väravat (2)

Erik Sorga.
Erik Sorga. Foto: vvv-venlo.nl

Laenulepingu alusel Hollandi jalgpalli esiliigas palliva Venloga liitunud Erik Sorga lõi oma esimeses mängus uue koduklubi eest kaks väravat.

Eesti koondislane alustas kohtumist algkoosseisus ning sahistas esimest korda väravavõrku esimese poolaja viimasel minutil. Teise ja ühtlasi kohtumise viimase värava lõi eestlane 53. minutil ja vormistaski sellega Venlo 2:1 võidu Almere vastu.

Hollandi telekommentaatorid kiitsid Sorga teist väravat taevani ja pakkusid, et Venlo uus fenomen on sündinud.

22-aastane Sorga kuulub veel ametlikult USA kõrgliiga MLSi meeskonda DC United. Kuni alanud hooaja lõpuni kuulub ta aga Venlo koosseisu.