Leicesteri vastu võimsa võidu saanud West Ham tõusis Premier League' liidriks

Christopher Krutto
Michail Antonio lõi eile kaks väravat ja tõusis West Hami edukaimaks Premier League'i väravakütiks. Foto: GLYN KIRK/Scanpix

Eile õhtul peeti Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teise vooru viimane kohtumine, kus kindla võidu võttis West Ham.

Leicesterit võõrustanud West Ham läks mängu juhtima kohtumise 26. minutil tänu Pablo Fornalsi väravale. Esimese poolaja lõpus sai Leicesteri ääreründaja punase kaardi ja West Hamil oli võimalus terve teine poolaeg ühemehelises ülekaalus mängida.

56. minutil suurendas Said Benrahma väljakuperemeeste edu kahele väravale ja kuigi Youri Tielemansil õnnestus üks värav tagasi lüüa, siis kohtumise lõpp kuulus West Hamile.

80. minutil skooris Michail Antonio oma esimese värava, West Ham kolmanda ja neli minutit hiljem vormistas viimane lõppseisuks 4:1.

Nende kahe tabamusega tõusis Antonio West Hami ajaloo edukaimaks Premier League' väravalööjaks. Varem hoidis seda rekordit enda käes Paolo Di Canio, kelle arvele jäi 47 tabamust. Antoniol on nüüd kirjas 49 väravat.

Liigatabelis tõusis West Ham praegu tänu väravate vahele esikohale. Ühe võidu ja ühe kaotuse saanud Leicester on praegu 12. kohal.