BLOGI ⟩ Servil hätta jäänud Kanepi langes Chicago turniiri kaheksandikfinaalis konkurentsist

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: Jüri Looring

Eesti tennise teine reket Kaia Kanepi jätkas teekonda Chicago tenniseturniiril. Kaheksandikfinaalis läks eestlanna vastamisi Ukraina kolmanda reketi Marta Kostjukiga, kelle vastu tuli 2:6, 3:6 paremust tunnistada.

Kanepi (WTA 70.) otsustas enne USA lahtisi meistrivõistlusi osaleda Chicago WTA-turniiril. Avaringis alistas eestlanna ukrainlanna Anhelina Kalinina (WTA 75.) 3:6, 6:2, 7:5. Kohtumine kestis veidi vähem kui kaks ja pool tundi.

Täna tuleb talle vastu järgmine ukrainlanna Marta Kostjukiga (WTA 56.), kes oli avaringis 6:0, 6:3 üle kanadalannast Katherine Sebovist (WTA 312.). 19-aastane Kostjuk on tegemas karjääri parimat hooaega. Tänavu jõudis ta esmakordselt suure slämmi turniiril neljandasse ringi ning hetkel paikneb ta ka parimal edetabelikohal.

Kanepi on seevastu tänavu võrdlemisi vähe mänginud. Siiski tuleb ta tänasele kohtumisele vastu kuuemängulise võiduseeria pealt. Siiski tasub märkida, et esimesed viis neist tulid Pärnus toimunud ITF-turniiril, mille Kanepi võitis.