Eesti U19 saalihokimeeskond viigistas MMil Sloveeniaga

Eesti ja Sloveenia vaheline kohtumine.
Eesti ja Sloveenia vaheline kohtumine. Foto: IFF

Eesti U19 meesjuunioride koondis osaleb Tšehhimaal Brnos toimuval MM-finaalturniiril. Kui avamäng lõpetati 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) võiduga Belgia üle, siis teises alagrupikohtumises mängiti Sloveeniaga 5:5 (2:0, 1:0, 2:5) viiki.

Esimesel kolmandikul olid Sloveenia vastu resultatiivsed Chris Oja (söötja Oliver Peter Olsson) ja Rasmus Randoja (Rome Andro Moora) ning teisel kolmandikul viis Anton Vepsä (Chris Oja) Eesti juba 3:0 juhtima.

Viimase kolmandiku alguses lõi Sloveenia mõne minutiga kolm väravat vastu, kuid German Balašov viis Kevin Vaha söödust eestlased uuesti 4:3 ette. Sloveenial õnnestus aga taas seis viigistada.

Kümme minutit enne kohtumise lõppu pääses Eesti jälle 5:4 ette (värava autor Rasmus Randoja, söötja Margus Rosin) ja ikkagi suutsid vastased viigistada.

Eesti parimaks mängijaks tunnistati väravavaht Raydan Ramon Niineorg.