Rasmus Vatter
, Suvereporter
Manchester City jalgpallurid.
Manchester City jalgpallurid. Foto: RUSSELL CHEYNE/SCANPIX

Tiitlikaitsja Manchester City alistas Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kolmandas voorus Londoni Arsenali koguni 5:0.

City tegi sotid juba õige varakult selgeks, sest 12. minutiks juhiti kohtumist Ilkay Gündogani ja Ferran Torrese väravatest juba 2:0.

Arsenali olukord muutus aga veelgi hullemaks, sest Granit Xhakale näidati 35. minutil punast kaarti. Gabriel Jesus lõi varsti pärast seda City kolmanda ning teisel poolajal vormistas Manchesteri klubi Rodri iluvärava ja Torrese teise tabamuse toel lõppseisu.

Kohtumise statistika oli Arsenali jaoks äärmiselt sünge. Terve kohtumise jooksul tehti vaid üks pealelöök City 25 vastu. Pallivaldamise protsent oli sinisärklaste kasuks 81%-19% ja nurgalöögid 14:0.

Londoni suurklubi pole käesoleval hooajal löönud veel mitte ühtegi väravat ning liigatabelis jagatakse viimast kohta.