Cristiano Ronaldo ootuses Manchester United kirjutas ajalooraamatutesse uue peatüki (1)

Manchester Unitedi aitas võidule Mason Greenwoodi värav.
Manchester Unitedi aitas võidule Mason Greenwoodi värav. Foto: OLI SCARFF/AFP/Scanpix

Manchester United alistas Inglismaa jalgpalli meistrivõistluste kolmandas voorus võõrsil Wolverhamptoni 1:0. Tegemist oli Unitedi 28. järjestikuse kaotuseta mänguga võõral väljakul, millega murti 2003/04 hooajast pärinenud Londoni Arsenali rekord.

Cristiano Ronaldo ootuses United oli tegelikult värava löömisega hädas. Wolverhamptoni puurilukk murti lahti alles 80. minutil, kui skoori tegi Mason Greenwood. United on punktitabelis kahe võidu ja ühe viigiga kolmandal kohal, Wolves pole sel hooajal veel võidurõõmu maitsta saanud.

Ainsa klubina jätkab liigas võitudelainel Tottenham, alistades samuti 1:0 Watfordi. Kohtumise ainsa värava lõi 42. minutil Heung-Min Son. Päeva esimeses kohtumises mängisid 1:1 viigi Burnley ja Leeds, klubid paikneb liigatabelis kohtadel 15 ja 16.