N, 30.03.2023

Messi tiimikaaslane: ma kutsun teda päkapikuks, tema mind nuudliks

Christopher Krutto
Messi tiimikaaslane: ma kutsun teda päkapikuks, tema mind nuudliks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Angel Di Maria (vasakul) ja Lionel Messi paremal PSG treeningul.
Angel Di Maria (vasakul) ja Lionel Messi paremal PSG treeningul. Foto: Aurelien Morissard/Scanpix

Kuigi Angel Di Maria on Argentina koondises saanud Lionel Messiga koos aastaid mängida, siis klubitasandil tekkis tal see võimalus alles tänavu. Ometi on mehed suured sõbrad.

Portaalile TyC Sport antud intervjuus tunnistas Di Maria, et on Messiga samas klubis mängimise üle äärmiselt õnnelik. «Ma olen oma karjääris seni olnud ilma kirsist koogi peal ehk Lionel Messiga samas klubis mängimisest. Mul oli mitu võimalust liituda Barcelonaga, aga need ei õnnestunud,» alustas argentinlane intervjuud.

Lõpuks on meeste karjääriteed viinud nad mõlemad PSG-sse. Kui Di Maria on Prantsusmaa tippklubis veetnud juba mitu hooaega, siis Messi suundus sinna tänavu suvel. «Ma olen väga õnnelik, et saan teda iga päev näha ja mitte ainult siis, kui rahvuskoondis koguneb,» seletas Di Maria.

Tema sõnul on need kaks jalgpallurit suured sõbrad. «Ma kutsun teda alati päkapikuks. Alguses nii ei olnud, kuid siis saime sõpradeks ja ma hakkasin seda naljaga ütlema. Tema hakkas mind nuudliks kutsuma. Arvan, et need hüüdnimed jäävad meie sõpruses igaveseks,» tunnistas pallivõlur.

Märksõnad
Tagasi üles