Kontaveiti teekond USA lahtistel lõppes ka paarismängus

Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: MATTHEW STOCKMAN/Scanpix

Eesti tennise esireket Anett Kontaveit osales USA lahtistel meistrivõistlustel lisaks üksikmängule ka paaristurniiril. Teises ringis tuli tal koos Darja Kasatkinaga tunnistada kaheksanda asetuse teeninud Darija Juraki/Andreja Klepaci 6:1, 6:2 paremust.

Avaringis alistasid Kontaveit ja Kasatkina tund ja 20 minutit kestnud lahingus USA duo Ann Li/Alison Riske, kuid täna seisid neil vastas paarismängu tipptegijad. Jurak/Klepac ongi keskendunud ainult paarismängule ning seitse korda on jõutud ka slämmiturniiridel veerandfinaali.

Jurak/Klepac panid enda paremuse maksma kohe mõlema seti alguses ning kohtumine kestis ainult tund ja 21 minutit.

Kaheksandikfinaalis lähevad nad vastamisi USA noorukestega Caty McNally ja Cori Gauffiga.