VIDEO ⟩ Vaata, kuidas sepistas Oliver Venno EMi ühe muhedama momendi

Eesti võrkpallikoondis kaotas teisipäeval olulise EM-finaalturniiri alagrupimängu Horvaatiale 2:3, kuid ühe muheda momendi pakkus oma 200. kohtumise rahvuskoondise eest pidanud Oliver Venno.

Teise geimi alguses ei kasutanud Venno vastaste diagonaalründaja Leo Andrici servi vastuvõtmiseks käsi vaid peatas palli hoopis rinnaga. Järgnevalt sai sidemängija Robert Viiber teha hea tõste Renee Teppanile, kes lõi palli vastaste väljakupoolele.

Kuigi koondis suutis Horvaatia vastu kahes esimeses geimis võimu näidata, siis pärast 2:0 ette rebimist kaotati kolm järgmist geimi ja seega ka kogu kohtumine 2:3. Eestil jääb D-alagrupis mängida veel üks kohtumine, kui neljapäeval võõrustatakse täiseduga jätkavat Prantsusmaad.