Eesti rannajalgpallikoondis jõudis Superfinaali

Toimetas Karl Juhkami
Eesti rannajalgpalli koondis.
Eesti rannajalgpalli koondis. Foto: Beach Soccer Estonia/Facebook

Eesti meeste rannajalgpallikoondis alistas täna Portugalis toimuva Euroliiga B-divisjoni viimases alagrupikohtumises Moldova 4:3 ning jõudis nõnda Superfinaali.

Eestlased asusid kohtumist juhtima juba esimesel minutil, kui täpne oli meie puurivaht Kaspar Kotter. Moldoval oli sellele aga vasturohtu ning esimesele pausile läksid nemad omakorda 2:1 eduseisus.

Teise kolmandiku alguses jäi Eesti koguni 1:3 kaotusseisu, kuid Sander Lepiku ja Rauno Nõmmiku tabamustest suudeti kolmandiku lõpuks 4:3 juhtima minna. Nõnda kohtumine ka lõppes.

Tänu võidule läheb Eesti nüüd B-divisjoni Superfinaalis vastamisi teise alagrupi võitjaga  kas Türgi, Kasahstan või Kreeka – et selgitada seejärel, kes pääseb uueks hooajaks A-divisjoni.