Nõmme Kalju sai kodumängus FC Kuressaarelt suureskoorilise kaotuse

Nõmme Kalju mängijad (valges).
Nõmme Kalju mängijad (valges). Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Jalgpalli Premium liigas mängiti laupäeval kaks 23. vooru kohtumist. Tabeli neljas Nõmme Kalju kaotas Kadrioru staadionil 0:3 FC Kuressaarele. Päeva esimeses mängus alistas JK Narva Trans üleminutil löödud väravast 1:0 Viljandi JK Tuleviku.

Kalju ja Kuressaare kohtumine kulges väravate löömise osas ühepoolselt. Otsa tegi 36. minutil lahti Märten Pajunurm, kes realiseeris penalti. Kaks järgmist väravat sündisid samuti esimese tunni jooksul, kui 45. ja 54. mintutil sahistasid võrku Mattias Männilaan ja Artjom Jermatšenko.

Kalju jätkab punktitabelis neljandana ja on kogunud 36 punkti, Kuressaare on 23 punktiga seitsmendal kohal.

Narva Transi ja Viljandi Tuleviku mängijad.
Narva Transi ja Viljandi Tuleviku mängijad. Foto: Marko Saarm

Tund pärast keskpäeva Narva Kreenholmi staadionil alanud kohtumine Transi ja Tuleviku vahel kulges pingeliselt. Mõlemad klubid soovivad pääseda esikuuikusse, sest pärast 27. vooru lüüakse tabel pooleks ning omavahel hakkavad mängima esimesed kuus ja tabeli neli viimast.

Narvas toimunud kohtumisel tuli väravat oodata kaua, võrku sahistati vaid korra ja sedagi 95. minutil. Koduvõistkonna kangelaseks kerkis Eduard Golovljov.

Trans kindlustas võiduga koha esikuuikus, neil on nüüd 28 punkti. Viljandi on 23 punktiga seitsmes.