Neymari ja Messita PSG korraldas koduliigas järjekordse väravatesaju

Christopher Krutto
PSG mängijad väravat tähistamas.

Kuigi Pariisi Saint-Germaini jalgpalliklubi tähed Lionel Messi ja Neymar jäid eilsest kohtumisest Clermont Foot 63 vastu eemale, ei heidutanud see mullust Prantsusmaa liiga hõbedameeskonda.

PSG haaras kohtumises edu 20. minutil, kui poolkaitsja Ander Herrera võrku sahistas. 11 minutit hiljem sai Herrera veel teisegi kirja ja tänu tema tabamustele mindi poolajale 2:0 eduseisus.

Teisel poolajal sai jala valgeks ka PSG hirmuäratava ründetrio kolmas täht Kylian Mbappe, kelle üleminek Madridi Reali ei õnnestunud. 65. minutil lõi PSG neljanda ja ühtlasi kohtumise viimase värava Idrisse Gueye ja vormistas lõppseisuks 4:0.

Kusjuures PSG jaoks oli tänavusel hooajal tegu juba kolmanda korraga, kui vastaste võrku neli palli löödi.

PSG on koduses kõrgliigas alustanud suurepäraselt ja viie mängu järel hoitakse viie võiduga liigas kindlalt esimest kohta. Nende lähimateks jälitajateks on Angers ja Marseille, kellel on mõlemal nelja mängu järel 10 silma. Clermont on kaheksa punktiga neljas.