Meeskond kummutas neljakordse F1-maailmameistri ümber käinud kuulujutud: see on täielik jama

Christopher Krutto
Copy
Sebastian Vetteli jätkamine Aston Martinis peaks olema vaid vormistamise küsimus.
Sebastian Vetteli jätkamine Aston Martinis peaks olema vaid vormistamise küsimus. Foto: LUCA BRUNO / POOL/SCANPIX

Aston Martinis sõitev neljakordne vormel 1 maailmameister Sebastian Vettel pole veel tiimiga järgmiseks hooajaks lepingut sõlminud. Jutud, et sellega on tekkinud mingeid raskusi, ajas tiimipealikul Otmar Szafnaueril harja punaseks.

Enne lepingu sõlmimist peavad mõlemad pooled viimastes detailides kokku leppima, kuid seni ei ole see veel õnnestunud. Seetõttu ongi tekkinud jutud, et Vettel ei pruugi tiimis tuleval hooajal jätkata.

Itaalia GP eel meediaga suhelnud Szafnauer kummutas need jutud ja kinnitas, et fännid ei pea muretsema. «See on täielik jama. Meil ei ole plaan B-d. Tal ei ole plaan B-d. Meie vahel ei ole mingit hõõrdumist. Võite temalt küsida ja ma olen kindel, et ta armastab siin olemist. Peame vaid mõndades detailides kokku leppima,» vahendab Motorsport.com Aston Martini pealiku sõnu.

Tema sõnul on viivituse põhjuseks ülimalt keerukad lepingud F1-s. «Kui me oleks kahelnud, siis juulis, kui kõik inimesed mõtlesid: «Ma peaks minema Williamsisse või Alfa Romeosse» ja selliseid asju, oleks me samuti vestluses osa olnud. Aga me ei olnud,» lõpetas Szafnauer.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles