Rooba ja Severstal said KHLis teise võidu

Tšerepovetsi Severstali meeskond, vasakul Robert Rooba.
Tšerepovetsi Severstali meeskond, vasakul Robert Rooba. Foto: Tšerepovetsi Severstal Facebook

Eesti jäähokikoondisesse kuuluva Robert Rooba klubi Tšerepovetsi Severstal alistas Kontinentaalses hokiliigas (KHL) Novosibirski Sibiri 4:2.

Tšerepovets asus kohtumist kiirelt 2:0 juhtima, kuid teise kolmandiku alguseks olid võõrustajad seisu viigistanud. Rooba klubi kallutas mängu enda kasuks otsustaval kolmandikul, kui kõigepealt rebiti 3:2 ette ja neljas litter löödi juba tühja väravasse.

Eestlane sai Novosibirskis toimunud kohtumisel mänguaega üle 16 minuti, kuid väravavõrku ei sahistanud. Severstali jaoks oli tegemist alles teise võiduga ning viie punktiga ollakse läänekonverentsis 11. kohal. Selja taha jääb vaid Riia Dünamo. Kolmapäeval minnakse taas võõrsil vastamisi idakonverentis punase laterna Habarovski Amuriga.