Kaotusseisu jäänud United sai võõrsil dramaatilise võidu, Ronaldo lõi taas värava

Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: DAVID KLEIN/REUTERS/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United võõrsil West Hami 2:1. Kohtumise alguses kaotusseisu jäänud Unitedi aitas viigini Cristiano Ronaldo, mängu lõpp kiskus teravaks.

Londoni olümpiastaadionil toimunud kohtumist läks juhtima West Ham, kui 30. minutil lõi kauglöögi David de Gea selja taha Said Benrahma. Viis minutit hiljem särasid aga skooritablool viiginumbrid, sest Cristiano Ronaldo lõi värava ja seda juba kolmandat mängu järjepanu.

Järgmist väravat tuli oodata peaaegu tund, sest võiduvärava lõi Uniteid poolkaitsja Jesse Lingard alles 89. minutil. Eelmisel aasta West Hamis laenul olnud Lingardi värav jäigi kohtumises viimaseks, kuigi lisaminutitel anti võõrustajatele penalti, mida nad ei suutnud realiseerida.

Manchesteri klubi pikendas võõrsil mängude kaotusteta seeriat 29 mänguni, liigatabelis ollakse jätkuvalt teised, liider on Liverpool. West Ham on punktitabelis kaheksas, pühapäevane kaotus oli neile sel hooajal alles esimene.