L, 1.10.2022
CORNER 1 ⟩ Mõõna-aastad ületanud McLaren rühib tagasi tippu
Oranži ehitud McLarenid rühivad vaikselt, aga kindlalt F1-sarja tippu tagasi. Foto: Florent Gooden/ZUMAPRESS.com/Scanpix
Postimees Sport
Mõõna-aastad ületanud McLaren rühib tagasi tippu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Vormel 1 sarjale pühenduv taskuhääling «Corner 1» võttis pärast Monza GPd väikese hingetõmbepausi, et tulla tagasi ajatuma lähenemisega. Värske saate üheks fookuseks on Itaalias kaksikvõidu võtnud McLaren, kes on pärast mõõna-aastaid kogumas üha rohkem hoogu.

McLaren on võidusõidumaailma kuninglikus sarjas osalenud alates 1966. aastast ning nende ajalugu on nagu Ameerika mäed. «Corner 1» valib McLarenist välja lemmikautod ja -sõitjad ning mõistagi ei saa üle ega ümber Monzas võidutsenud Daniel Ricciardost ja suure tulevikuga Lando Norrisest.

Teise suure teemana võetakse ette tiitlinõudlejate Max Verstappeni ja Lewis Hamiltoni rivaliteet, mis sai Monzas järgmise peatüki. Ent nad pole rivaalitsenud alles tänavu, vaid ka varem.

Saate vedajateks on vormelimaailma entusiastid Art-Peeter Roosve ja Janar Saharenko, kes on vormelisõpradele ehk tuntud kui Facebooki lehekülje «Corner 1 Eesti» haldajatena.

Head kuulamist!

Märksõnad
Tagasi üles