Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Ronaldo poeg ei uskunud oma silmi: see ei ole Messi, ta on liiga lühike

2017. aasta Ballon d'Ori auhinnagala. FOTO: BEN STANSALL/Scanpix

Jalgpallitähe Cristiano Ronaldo ema Dolores Aveiro jagas lõbusat lugu 2017. aasta Ballon d'Ori galalt, kui tema lapselaps Cristiano juunior kohtus Lionel Messiga.

«Olin koos temaga ja ütlesin: «Vaata, see on Messi.» Ta vastas mulle: «See ei ole Messi, ta on lühike»,» vahendas Dolores dialoogi lapselapsega, kes oli toona 7-aastane.

«Seejärel julgustas minu poeg talle lehvitama. Messi on väga hea inimene. Praeguseks on minu lapselaps juba pikem kui tema. See oli päris lõbus moment,» naeris Dolores. Olgu lisatud, et Messil on pikkust 169 sentimeetrit.

Marcale antud intervjuus sõnas Dolores, et kuigi tema poeg on juba 36-aastane, loodab ta teda mängimas näha veel Lissaboni Sportingu ridades. Mäletatavasti sai Ronaldo karjäär samast klubist tuule tiibadesse.

«Ta peab siia tagasi tulema, ta teeks seda minu pärast. Talle meeldib Sportingu mänge jälgida. Ütlesin talle, et enne oma surma tahan teda veel Sportingus näha,» lausus Dolores.

Ronaldo kolis Madeirast Lissaboni 11-aastaselt. Ema sõnul ei oska ta poega kellegi teisena ette kujutada kui jalgpallurina. «Võib-olla oleks temast saanud ehitaja. Kui asi oleks nii läinud, poleks ta kunagi maailma parimaks saanud. Selles valdkonnas ei hinnata vormi nii nagu jalgpallis.»

Tagasi üles
Back