Ott Tänaku meeskonnakaaslane tahab Soome MM-ralli võita

Postimees Sport
Copy
Craig Breen.
Craig Breen. Foto: Romain Thuillier/Hyundai Motorsport

Ott Tänaku meeskonnakaaslane Hyundai meeskonnas Craig Breen andis teada, et läheb vähem kui nädala pärast toimuval Soome MM-rallil jahtima oma esimest etapivõitu.

Iirlane on karjääri jooksul noppinud viis MM-etappide poodiumikohta, kuid koos kaardilugeja Paul Naglega pole nad veel esikohal lõpetanud. Breen aga teatas, et sooviks oktoobri alguses selle vea parandada.

«See on ralli, kus tuleb olla väga pühendunud. Otsin endiselt oma esimest võitu – tundub, et see on meist juba mõnda aega eemale hiilinud, kuid oleme sellele lähenemas ja Soome pakub sel aastal (võiduks – toim.) parema võimaluse. Teeme kõik endast oleneva, et see juhtuks,» ütles Breen Hyundai pressiteenistusele.

Kuigi viimati toimus Soome ralli kruusateedel 2019. aastal ja selle võitis toona Toyotaga sõitnud Tänak, siis tundis Breen, et kiired ja voolavad kiiruskatses sobivad ka talle. «Tundub, et meil läheb sellise profiiliga teedel hästi ja ma arvan, et see võib meie praegust vormis arvestades olla jällegi üks tugev võistlus. Teed arenevad igal aastal ja kuna meil on olnud kaheaastane paus, arvan, et märkame palju muutusi,» lisas ta.

Tagasi üles