Nõmme Kalju võitis väravaterohke mängu, Paide sai hooaja neljanda kaotuse

Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju mängijad.
Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju mängijad. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Jalgpalli Premium liigas toimunud 25. vooru keskses mängus alistas Nõmme Kalju Kadrioru staadionil 3:2 Paide Linnameeskonna. Paidekate jaoks oli tegemist hooaja neljanda ja ühtlasi esimese võõrsilmängu kaotusega.

Kohtumist asusid kiirelt juhtima väljakuperemehed, kui skoori avas neljandal minutil Vladislav Khomutov. 29. minutil jõudis Paide viigini, väravavõrku sahistas Siim Luts. 1:1 viigiseisul mindi poolajapausile, kuid 52. minutil haaras juhtohja Paide, penalti realiseeris Henri Anier.

Veerand tundi hiljem, 68. minutil tõi taas viigi tabloole Pavel Marin, lõppskoori vormistas 80. minutil Kalju mängija Ioannis Tsivelekidis, resultatiivse söödu andis Kaspar Paur.

Kalju jätkab neljandal kohal, kuid on kogunud 39 punkti ning jääb viimast poodiumikohta hoidvast Paidest maha kümne punktiga.

Tallinna FC Flora sai hooaja viienda viigi, kuid elas Viljandi linnastaadionil üle ärevad hetked. Kohtumises Viljandi JK Tulevikuga avapoolajal väravaid ei löödud, kuid kolme minutil jooksul kaks minutit aitasid kodumeeskonna teise poolaja alguses 2:0 ette.

Esmalt tegi 61. minutil skoori Gerdo Juhkam, kolm minutit hiljem realiseeris penalti Kaimar Saag. Flora elas aga ehmatuse üle ning 76. minutil lõi nende esimese Rauno Alliku, viis minutit hiljem lõi viigivärava Märten Kuusk. 2:2 skooriga mäng ka lõppes.

JK Narva Trans ja FC Kuressaare mängisid 2:2 viiki. Kohtumist 17. minutil Sander Lahe väravast juhtima asunud saarlased jäid 70. minutiks kaotusseisu. Viigipunkti päästis üleminutitel Märten Pajunurme poolt realiseeritud penalti.