Janari Jõesaar tegi Saksmaa kõrgliigas korraliku debüüdi

Janari Jõesaar (viskel).

Eesti korvpallikoondislane Janari Jõesaar tegi oma uue koduklubi Bayreuthi eest debüüdi Saksamaa kõrgliigas. Kuigi eestlane tegi korraliku mängu, tuli tema leivaisal leppida 74:86 kaotusega Giessenile.

Kohtumine algas tasavägiselt, Medi Bayreuth kaotas avaveerandi Giesseni 46ersile 21:22. Teisel veerandajal sai külalisvõistkond Bayreuth hoo sisse ja poolajapausile mindi nende 47:35 eduseisus.

Teine poolaeg kuulus ka võõrustajatele, kõigepealt võideti kolmas veerand, kuid otsustavale perioodile mindi vastu Bayreuthi 66:60 juhtimisel. Neljandal veerandil paraku laguneti, visati vaid kaheksa punkti, kodumeeskond loopis koguni 25 punkti.

Jõesaar kuulus algrivistusse ja viibis platsil üle poole tunni. Selle ajaga viskas ta üheksa punkti, tabavusprotsent oli 33. Terry Allen viskas Bayreuthi parimana 19 silma ja oli üleplatsimees. Brayon Blake ja Florian Koch vedasid Giessenit, mõlemad viskasid 15 punkti.