Ilusat ründemängu näidanud Rooba aitas Severstali magusa võiduni

Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: instagram/hc_severstal

Tšerepovetsi Severstal teenis jäähokiliigas KHL kolmanda järjestikulise võidu, kui kodujääl oldi 1:0 üle Novosibirski Sibirist.

Hooaega kesiselt alustanud Severstal on üha paremat hoogu leidmas. Kui möödunud nädalal alistati nii Ufa Salavat kui ka Riia Dinamo, siis täna oldi kodusel Tšerepovetsi Ice Palace'is üle Novosibirski Sibirist.

Kohtumist jälginud 2021 fänni pidid väravat väga kaua ootama, sest kahel esimesel kolmandikul jäid väravalukud avamata. Kokku tehti 30 pealelööki, kuid väravavahid seisid kindlalt.

Severstal suutis siiski enda paremuse viimasel kolmandikul maksvusele panna. Mängu sangariks kerkis taas 23-aastane Igor Geraskin, kes ainsa tabamuse eest hoolitses. Tõi ju möödunud nädalal Geraskini värav Severstalile lisaajal võidu ka Riia vastu.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Robert Rooba sai täna mänguaega veidi enam kui 14 minutit ning jõudis selle aja jooksul teha ka neli pealeviset. Ükski nendest siiski täistabamust ei toonud.

Severstal ja Rooba on järgmisel korral võistlustules juba kolmapäeval, mil sõidetakse Riiga külla Dinamole.