E, 5.12.2022

Ott Tänaku startimine Saaremaal jääb erinevate asjade taha

Karl Mihkel Eller
Ott Tänaku startimine Saaremaal jääb erinevate asjade taha
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ott Tänak (paremal) ja Georg Gross osalesid 50. Saaremaa rallil 2017. aastal. Pärast seda pole Eesti parim rallisõitja enam oma kodusaarel toimuval üritusel starti jõudnud.
Ott Tänak (paremal) ja Georg Gross osalesid 50. Saaremaa rallil 2017. aastal. Pärast seda pole Eesti parim rallisõitja enam oma kodusaarel toimuval üritusel starti jõudnud. Foto: Ray Põder

Tänavu 54. korda toimuval Saaremaa rallil on stardis peaaegu kogu Eesti koorekiht. Puudu on vaid Ott Tänak, kel jääb kodusaarel toimuv ralli vahele, üheks põhjuseks ka tihedaks kujunenud MM-kalender.

Teoorias tundus, et üle aastate on Tänakul võimalus Saaremaa rallil kaasa sõita, sest kahe MM-etapi vahele jäi nädalane paus. Tegelikkuses pole aga kõik nii lihtne ning Saaremaa ralli korraldaja Villi Pihli sõnul oli vasturääkivaid asjaolusid teisigi.

«Eks me ikka oleme rääkinud Otiga, kas ta saab tulla või ei saa. Ta oleks nõus tulema, aga eks see jääb paljude asjade taha. MM-kalender on sügisel päris tihe. Just oli Soome etapp, nädala pärast tuleb Kataloonia,» selgitas Pihl, kuid leidis, et midagi pole katki. «Loomulikult oleks tema osalemine hea olnud, aga sellepärast pole mõtet puruks minna.»

Märksõnad
Tagasi üles