Üleplatsimees Jõesaar aitas oma leivaisal alistada Kotsari klubi

Henry Lääne
, sporditoimetuse juht
Janari Jõesaar (vasakul) Bayreuthi särgis.

Korvpalli Saksamaa karikavõistluste 16 parema hulgas kaotas Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg 84:93 Janari Jõesaare koduklubile Bayreuthile.

Poolaeg lõppes 47:47 viigiga, ent pausilt tuli selgelt paremini tagasi Bayreuth. Nad võitsid kolmanda veerandi 30:12. Viimasel neljandikul tuli Hamburg küll korra kuue silma kaugusele, ent lähemale nad ronida ei suutnud.

Peaaegu 25 minutit väljakul mütanud Jõesaare arvele jäi üleplatsimehena 22 punkti ja kuus lauapalli. Eriti heas hoos oli ääremängija kaare tagant, sest Jõesaar tabas viiest kaugviskest neli.

Paha polnud ka oma hooaja teise mängu teinud Kotsari esitus. Keskmängija arvele jäi veidi enam kui 25 minutiga 15 punkti ja neli lauapalli, millest kolm tulid ründelauast. Kahepunktiviskeid tabas tsenter üheksast seitse.