Kanepi ja Kontaveit alustasid Indian Wellsi kaotusega

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: Tim Nwachukwu/Getty Images/AFP/Scanpix

Ööl vastu neljapäeva astus USAs Indian Wellsi tenniseturniiril väljakule Kaia Kanepi (WTA 60.) ning kaotas avaringis ameeriklannale Madison Keysile (WTA 50.) 0:6, 5:7. Anett Kontaveit (WTA 20.) langes konkurentsist paarismängus.

Endine Eesti esireket kaotas napilt veerand tundi kestnud avaseti kuivalt, kuid osutas rohkem vastupanu 53 minutit väldanud teises setis. Kanepi võitis esimesel ja teisel servil 44 protsenti punktidest, Keysil olid need näitajad 71 protsenti ja 53 protsenti.

Üksikmänguturniiril esimeses ringis vaba olnud Anett Kontaveit pidi koos Darja Kassatkinaga (WTA 30.) kaotuse vastu võtma paarismängus. Eesti-Vene paar kaotas Sharon Fichmanile Giuliana Olmosele (Kanada ja Mehhiko) 3:6, 4:6. Sarnaselt Kanepi matšiga kestis kohtumine kokku tund ja üheksa minutut.

Turniiril 18. asetuse teeninud Kontaveit kohtub teises ringis kas tšehhitari Marie Bouzkovaga (WTA 93.) või kvalifikatsioonist põhiturniirile murdnud itaallanna Martina Trevisaniga (WTA 66.). See kohtumine toimub Eesti aja järgi neljapäeva õhtul.