VIDEO ⟩ Uskumatu tagasitulek: hokiklubi tuli 47 sekundiga välja 1:4 kaotusseisust

Henry Lääne
, sporditoimetuse juht
Jyväskylä hokimehed tähistamas 4:4 väravat.
Jyväskylä hokimehed tähistamas 4:4 väravat. Foto: Instagram @jypjyvaskyla

Jäähoki Soome meistrivõistlustel alistas Eesti parima hokimehe Robert Rooba endine leivaisa Jyväskylä lisaajal 5:4 KalPa. Võidu teeb eriti magusaks tõik, et veel 47 sekundit enne viimase kolmandiku lõppu oli Jyväskylä 1:4 taga.

Võitjate lõpuspurti alustas tabamusega rootslane Adam Brodecki, kes viskas litri väravasse, kui kolmandat kolmandikku oli mängitud 18 minutit ja 58 sekundit. Anttoni Hokka oli täpne 19 ja Joakim Kemell 47 sekundit pärast Brodecki tabamust.

Lisaajal tõusis Jyväskylä kangelaseks just 17-aastane Kemell. 57 sekundit enne lisaaja lõppu realiseeris ta arvulise ülekaalu, raiudes kivisse Jyväskylä seitsmenda võidu sel hooajal.