Kaotusseisust välja tulnud Prantsusmaa võitis Rahvuste liiga

Christopher Krutto
Prantsusmaa mängijad karikaga Rahvuste liiga karikaga tähistamas.
Prantsusmaa mängijad karikaga Rahvuste liiga karikaga tähistamas. Foto: Franck Fife/Scanpix

Eile õhtul krooniti jalgpalli Rahvuste liiga võitjaks Prantsusmaaa, kes alistas finaalis Hispaania 2:1.

Itaalias San Siro jalgpallistaadionil toimunud kohtumises avapoolajal väravaid ei löödud. 64. minutil haaras edu Hispaania, kui Mikel Oyarzabal saatis palli väravasse.

Hispaania edu kaua ei püsinud, sest juba 66. minutil viigistas Karim Benzema seisu. Kohtumise saatuse otsustas Kylian Mbappe, kes 80. minutil Hispaania väravavahiga üks-ühele sai ja nahkkera väravasse lõi.

Rahvuste liigas jagati eile välja ka kolmas koht. Selle sai endale suvel EM-tiitli võitnud Itaalia, alistades Belgia Nicolo Barella ja Domenico Berardi väravatest 2:0.