K, 5.10.2022

Soome spordisangar leidis eestlasest elu armastuse huvitaval moel: Epp, ma tahan seksi!

Postimees Sport
, reporter
Soome spordisangar leidis eestlasest elu armastuse huvitaval moel: Epp, ma tahan seksi!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Petra Olli.
Petra Olli. Foto: ollipetra/instagram

Sel nädalal ilmub Soome maadleja Petra Olli elulooraamat, kus on juttu tehtud ka mitmetest eestlastest. Olli on suhtes Eesti ärimehe Indrek Vassusega, kuid sportlasteel on tema treeneriks olnud eestlane Ahto Raska ja treeningpartneriks Epp Mäe. Soomlanna avaldas raamatus, et äsja MMil hõbemedali saanud Mäe mängis rolli ka tema elukaaslase leidmisel.

Olli on 2018. aasta maailmameister, lisaks kahekordne Euroopa meister ning mitmekordne medalivõitja. Üks huvitav seik, mis raamatust juba avalikkuse ette on jõudnud, pärineb nelja aasta tagant, mil 27-aastane maadleja oli võitnud oma esimese EM-tiitli.

Treener Raska soovitas Ollil 2017. aastal minna Tallinnasse lõõgastus- ja treeningreisile, sest soomlannal oli põlvevigastuse tõttu sunnitud vahele jätma MMi. Esimesel õhtul toimus õhtusöök, millest võtsid osa Olli, Mäe, Raska ja Vassus. Kuigi naiste plaan oli õhtu põnevamaks muuta Tinderiga, siis üha enam jäi Ollile silma Vassus.

Väljavõte raamatust: «Pärast mitmeid pilke hakkas Petra Indrekule tähelepanu pöörama. Mees oli rahulik ja viisakas ja ei teinud ennast tähtsaks. Ta ei käinud peale ja Indrek hakkas tunduma väga huvitav. Naine tõmbas mehe tantsupõrandale, sest tahtis temaga lähemalt tutvust sobitada.

Tantsides toimus esimene suudlus, kaks maadlejat teadsid, kuidas asjad käivad. Petra mõistis, et tal pole õhtu huvitavaks muutmiseks enam kohtinguäpi abi vaja. Ta jooksis Epu juurde, kes istus lauas ja ütles valjuhäälselt: «Epp, ma tahan seksi!» Epp mõistis, et Petra ei jää enam pikemalt temaga ja läks selleks õhtuks koju.»

Pärast esimest koos veedetud ööd oli Olli natuke kohmetunud, sest ei mäletanud hommikul mehe nime, ega teadnud ka tema kontakte. Tal oli piinlik, sest mees, kellega ta öö koos veetis oli treeneri sõber.

Küll aga jättis Olli mehe juurde oma kõrvarõnga ning sai selle tagasi alles mõne kuu pärast, kui järgmine kord kokku saadi.

Märksõnad
Tagasi üles