Trall saab jätku: järjekordne WRC-sõitja otsib uut kaardilugejat

Christopher Krutto
Copy
Gus Greensmithi ja Chris Pattersoni koostöö saab pärast Katalooniat läbi.
Gus Greensmithi ja Chris Pattersoni koostöö saab pärast Katalooniat läbi. Foto: KIMMO BRANDT/SCANPIX

Tänavusel hooajal on WRC-sarja sõitjad vahetanud agaralt kaardilugejaid ja nüüd peab kõrvalistmele otsima uut inimest M-Spordi piloot Gus Greensmith.

Greensmith hakkas tänavu tegema koostööd ülikogenud Chris Pattersoniga ja noore rallisõitja tulemused läksid kohe ülesmäge. Neil õnnestus kolmel korral murda esiviisikusse ja parimaks tulemuseks jäi Safari rallil saadud neljas koht.

Nüüd kinnitas Greensmith rallieelsel pressikonverentsil, et pärast Kataloonia rallit saab nende koostöö läbi. «See on minu ja Chrisi viimane võistlus koos, mis on päris kurb, aga kahjuks oligi see kokkuleppe ainult üheks aastaks,» rääkis 24-aastane rallisõitja.

«Pidime ta pensionilt välja tooma ja hoolimata minu parimatest pingutustest tuleb meie viimane ralli,» lisas ta.

Kuna koostöö lõpeb pärast Katalooniat, on Greensmithil võimalik novembri keskel peetaval Monza rallil saada uue paarilisega enne uut hooaega üks võistlus, kus koostööd lihvida. Kes tema kõrvale istub, pole praegu teada.

«Teame, kui oluline on hea kaardilugeja minu kõrval. Võtame otsusega aega, aga eelmine otsus oli briljantne ja olen kindel, et teeme taas sama hea valiku,» oli Greensmith enesekindel.

Kõige suuremateks kandidaatiteks tema uue paarilise kohale on praegu Stuart Loudon ja Aaron Johnston.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles