Nõmme Kalju teenis Pärnust kindlad võidupunktid

Siim Kaasik
Nõmme Kalju mängijad.
Nõmme Kalju mängijad. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel alistas Nõmme Kalju võõrsil 4:1 Pärnu Vapruse.

Vaprus läks küll rannastaadionil peetud kohtumist Tõnis Vihmoja 18. minutil realiseeritud penaltist juhtima, ent Aleksandr Volkovi 25. minuti tabamuse järel mingi poolajapausile viigiseisus.

Riietusruumist naasnuna haaras ohjad Kalju, kes kindlustas Igor Subbotini 59., Pavel Marini 77. ja Alex Matthias Tamme 90. minuti väravate toel võidu.

Neljandal kohal oleva Kalju jaoks oli tegu n-ö põhihooaja viimase mänguga. Edasi ootab Kalju tabeli poolitamist, kus ülemised kuus meeskonda mängivad omavahel veel ühe ringi.

Pärnu aga jätkab võitlust liigasse püsimajäämise nimel. Praegu üheksandal kohal olev meeskond edestab kahe enampeetud mängu juures Tartu Tammekat kahe silmaga.