Eesti kardisõitjad teenisid Hispaanias kolm esikümne kohta

Aavo Talvar

FOTO: Erakogu

Rotax Winter Cup’il Campilloses Hispaanias peeti täna hommikul kõigi kolme võistlusklassi eelfinaalid, mille tulemuste põhjal starditi pärastlõunal peetud finaalidesse.

Mario Vendla

FOTO: Erakogu

Fred Alliksaar

FOTO: Vladimir Krasnoštšjokov

DD2 klassi eelfinaalis sai Mario Vendla väga korraliku 4. koha. Finaalsõidus tõusis ta mõneks ringiks ka kolmandale positsioonile, kuid finišilipu langedes pidi leppima 5. kohaga.

Fred Alliksaar sai eelfinaalis esialgselt 9. koha, kahjuks aga kardi alakaalu tõttu tema tulemus tühistati, mis tähendas finaaliks viimast, 19. stardiruutu. Finaalis aga kõik klappis ning ta suutis tõusta lausa 8. kohale.

Senior klassis oli eestlastest parimaks Aavo Talvar, saades eelsõidus kirja 9. koha ning suutis finaalis tõusta 7. kohale. Sten Dorian Piirimägi sai eelfinaalis 16. koha, kuid finaalis jäi tema laeks 17. koht.

Junior klassi eelfinaalis sai eestlastest parima tulemuse Jan-Erik Meikup saades 20. koha, Remo Rahula ja Ralf Aron said vastavalt 24. ja 25. koha. Finaalis jäi eestlaste laeks 15. koht, mille sõitis välja Rahula. Aron ja Meikup pidid leppima 18. ja 23. kohaga. 

Eestlaste jaoks järgmine tähtsam kardivõistlus peetakse järgmisel nädalavahetusel Itaalias, Lonato ringrajal. Oma esimese stardi Bireli tehasemeeskonna värvides teeb seal Frank Merilaht.

Tagasi üles