Kalev/Cramo sai Kristjan Kanguri tagasitulekumängus napi võidu

Christopher Krutto
Kristjan Kangur BC Kalev/Cramo särgis.
Kristjan Kangur BC Kalev/Cramo särgis. Foto: Tairo Lutter

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi sai Eesti-Läti liigas Latvijas Universitate vastu napi 69:67 võidu.

Kalev/Cramo alustas kohtumist väga uimaselt ja alguses jäädi lausa 3:19 taha. Avaveerandi lõpuks juba toibuti ja oldi taga ühe punktiga. Poolajale mindi juba 41:35 eduseisult, kuid mängu lõpp lasti taas pingeliseks ja nii võeti kõigest kahepunktiline võit.

Kalev/Cramo ei suutnud täna kolmese tagant hoogu sisse saada ja lõpuks jäi nende kolmepunktivisete protsent kõigest 22 peale. 31st kolmese joone tagant proovitud viskest lendas korvi vaid seitse.

Üleplatsimeheks kerkis ei keegi muu kui Kalev/Cramo tagamängija Silas Melson, kes kogus 21 punkti. Teda toetas kaksikduubli (14 punkti, 12 lauapalli) kirja saanud Rauno Nurger.

Latvijas Universitate poolelt kerkis parimaks Davids Viksne, kes viskas 18 punkti ja korjas kaheksa lauapalli.

Oma tagasitulekumängu pidas Kalev/Cramo ridades Kristjan Kangur, kes mängis 12 minutit ja 39 sekundit, saades selle ajaga kirja ühe punkti, kuus lauapalli ja ühe resultatiivse söödu. Lisaks tegi ta kaks viga ja sai kirja ühe pallikaotuse.