Mattias Käidi koduklubi lõi Mourinho juhendatud AS Romale kuus väravat

Christopher Krutto
Bodö/Glimti mängijad väravat tähistamas.
Bodö/Glimti mängijad väravat tähistamas. Foto: NTB/Scanpix

Eile õhtul peeti Konverentsiliigas mitmeid kohtumisi, millest nii mõnigi pakkus üllatavaid tulemusi.

Õhtu suurima šoki pakkus Mattias Käidi koduklubi Bodö/Glimt, kes lõi Jose Mourinho poolt juhitud AS Roma võrku lausa 6 väravat. Kohtumist mindi juhtima juba kaheksandal minutil, kui skoori tegi Erik Botheim. 20. minutil lõi Patrick Berg kodumeeskonna teise värava.

Avapoolaeg lõppes küll Bodö/Glimti jaoks kõigest 2:1 eduseisuga, sest Carles Perez lõi 28. minutil ühe tagasi, kuid teisel poolajal pandi püsti korralik ilutulestik.

52. minutil lõi Botheim oma kohtumise teise ja Bodö/Glimti kolmanda värava. 71. minutil tegi Ola Solbakken seisuks juba 4:1, 78. minutil lõi Arnahl Pellegrino juba kodumeeskonna viienda värava ja 80. minutil vormistas Solbakken lõppseisuks 6:1.

Kusjuures kunagi varem pole Jose Mournho juhendatud tiim endale kuut väravat lasknud sisse lüüa. Portugallase karjäär on kestnud juba üle 20 aasta ja selle aja jooksul on ta juhendanud 1008 mängu.

Kusjuures kaotusevalu sai maitsta ka Tottenham, kes pidi võõrsil tunnistama Vitesse 0:1 paremust.

Tallinna Flora alagrupis võttis liidrite heitluses võidu Gent, alistades Belgradi Partizani võõrsil tänu Sven Kurnsi väravale 1:0.