Breenil on eelis, mida ta loodab uuel aastal konkurentide vastu ära kasutada

Christopher Krutto
Copy
Craig Breen Rally Estonial.
Craig Breen Rally Estonial. Foto: Hyundai Motorsport GmbH

Tuleval hooajal teeb Iirimaa rallisõitja Craig Breen M-Spordi eest WRC-sarjas kaasa täishooaja. Tulevaks hooajaks saab ta rahus valmistuda juba praegu ja ta loodab selle eelise ka hooaja alguses maksma panna.

M-Sport andis sel kuul teada, et Breen liitub nendega ja septembris sai iirlane juba ka Ford Puma Rally1-te proovida. Eile sai ta masinat katsetada ka Hispaanias.

Breen tunnistas, et pärast tiimiga liitumise avalikuks tulemist langes tema õlgadelt suur raskus. «See oli mitu kuud kõige halvemini hoitud saladus ja inimestele valetamine ei olnud tore. Enam ei pea me midagi varjama,» tunnistas ta Dirtfishile antud intervjuus.

Kuigi spekuleeriti, et Breen võib võtta WRC-autoga osa ka hooaja viimasest rallist Monzas, siis selle lükkas ta ümber, sest on täielikult keskendunud tulevale hooajale. «Minu jaoks on see eelis, et ma olen lõpetanud praeguste WRC-autodega sõitmise ja keskendun täielikult Pumaga harjumisele,» rääkis Breen.

«Teised hüppavad praegusest autost sisse ja välja ning testivad siis vahepeal natuke Rally1-te, aga minul nii ei ole. Olen täielikult keskendunud tuleva hooaja autole ja see on minu jaoks kõige tähtsam,» lisas iirlane.

Tagasi üles