TalTech sai liidrite duellis hooaja esimese kaotuse

Siim Kaasik
TalTech.
TalTech. Foto: Tairo Lutter

TalTech teenis Eesti-Läti korvpalliliigas esimese kaotuse, kui jäi liidrite duellis 71:86 alla Ventspilsile.

Lätis toimunud kohtumine kulges täielikult Ventspilsi dirigeerimisel, kes võitis kolm esimest veerandaega. Viimase kümne minutiga vähendas TalTech küll vahet 12 punkti võrra, ent tabelisse tuli kirjutada ikkagi 15-punktiline kaotus.

Eesti klubi parimana viskas Oliver Metsalu 14 punkti, Indrek Kajupank sai kirja 11 ja Gregor Ilves 10 silma. Ventspilsi parim oli üle platsi mehena 19 punkti visanud Kristaps Kilps.

Ventspils jätkab Eesti-Läti liigat liidrina, olles võitnud kõik neli kohtumist. TalTechil on nüüd kirjas kolm võitu ja kaotus. Järgmisena mängib TalTech pühapäeval võõrsil BK Liepajaga, kes on neljast mängust võitnud ühe.