Ebasportlikult käitnud Mourinho saadeti Itaalias väljakult minema

Jose Mourinho.
Jose Mourinho. Foto: ALBERTO LINGRIA/SCANPIX

Itaalia jalgpalli meistriliigas läksid vastamisi suurklubid Rooma AS ja Napoli. Kui kohtumine ise lõppes 0:0 viigiga, siis suuremat tähelepanu pälvis väljakult eemaldatud Rooma peatreener Jose Mourinho.

Koduväljakul mänginud Rooma oli kogu kohtumise kaitsvam osapool, ent vasturünnakutele nõelati väga teravalt. Mitmel puhul lasid kohtunikud kohtumise väga jõuliseks ning see ei meeldinud just Mourinhole.

Portugallasest peatreener teenis esimese kollase hoiatuskaardi mängu kohtunikult 19. minutil, ent Mourinho jätkas ebasportliku käitumist. 82. minutil saadeti ta punase kaardiga koguni väljakult riietusruumi.

Tegelikult oli Rooma jaoks kohtumine edukas, sest esmakordselt tänavusel hooajal loovutas Napoli konkurentidele punkte. Hooaega alustati kaheksa järjestikulise võiduga.

Vaatamata viigile jätkab Napoli kindlalt Itaalia kõrgliigas esikohal. Neil on üheksa vooruga kirjas 25 punkti. Rooma jätkab tabeli neljandal real, olles kogunud 16 silma.