JÄRELVAADATAV ⟩ Koroonast tervenenud ja diagonaalina tegutsenud Švansil ei õnnestunud Pärnut kaotusest päästa

Postimees Sport
Copy

Selle nädala esimeses võrkpallilahingus jäi Pärnu VK kodusaalis 1:3 (25:23, 14:25, 25:27, 22:25) alla TalTechile.

TalTechi resultatiivseimaks kerkis 21 punktiga diagonaalründaja (+11) Matej Šmidl, 10 punkti (+8) panustas Mihkel Tanila, 9 punkti (+2) lisas Kevin Saar ja 8 punkti (+1) Rasmus Meius.

TalTechi vastuvõtt oli 45%, rünnak 47%, blokipunkte saadi 7 ja servipunkte 8 (eksiti 14 pallingul).

TalTechi ridades oli täna esimest korda sel hooajal üles antud nende viimane täiendus, libero Alari Saar, kes küll platsile veel ei pääsenud.

Pärnu meeskonna edukaimad oli rünnakul võrdselt 16 punktiga Toms Švans (+4) ja Boriss Žukov (+8), Markus Uuskari lisas 13 punkti (+1). Seejuures tegutses temporündaja Švans seekord hoopis diagonaalründajana ning tavapäraselt diagonaalina tegutsev Uuskari liikus nurgaründaja kohale, sest Pärnul pole selles osakonnas pärast Tony Tammiksaare vigastust suurt valikut.

Liigatabelis tõusis 6 punktiga TalTech kolmandaks, Pärnu asub 3 punktiga kuuendal tabelireal.

Enne mängu:

Pärnu alustas tänavust hooaega ilusa 3:0 võiduga Jurmala üle, kuid seejärel tabasid neid tõsiseid tagasilöögid. Esmalt nakatus koroonaviirusega nende üks liidreid Toms Švans – kes peaks kolmapäevaks lahinguks juba taas rivis olema – ning seejärel langes tõsise vigastuse tõttu terveks hooajaks rivist nurgamees Tony Tammiksaar. Teise ja kolmanda vooru kohtumistes tuli pärnakatel seega vastu võtta kaks kaotust Tallinna Selverilt (1:3) ning leedulaste Amber-Arlangast (0:3).

TalTechil on samamoodi tänavusest hooajast ette näidata 3:0 võit Jurmala üle ning lisaks 1:3 allajäämine Tartu Bigbankile.

Foto: Credit24 meistriliiga
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles