Saalijalgpalli karikafinaalis kohtuvad Maccabi ja FC Raketa

Saalijalgpall.
Saalijalgpall. Foto: Artur Sadovski.

Sel talvel esimest korda mängitavate Eesti saalijalgpalli karikavõistluste finaalis lähvad vastamisi Maccabi ja FC Raketa.

Esimesena tagas pääsu karikamatšile Meistriliigas hõbeda eest heitlev Maccabi, alistades II liigas palliva Kirde Kaitseringkonna 9:5. Võit ei tulnud aga sugugi kergelt, sest kaitseväelased võitsid poolaja 3:2 ja juhtisid seitse minuti enne lõpuvilet 5:3.

Teise finalisti Raketa elu oli veelgi kibedam, kuna võit samuti Meistriliigas palliva SK Augur Enemati vastu kindlustati lisaajal tulemusega 6:4. Normaalaeg lõppes seisul 4:4.

Karikafinaali toimumisaeg on selgumisel.