Läti võrkpalliklubide mängud kolitakse eriolukorra tõttu Eestisse

Postimees Sport
Copy
Tartu Bigbank pole koduliigas veel kaotanud.
Tartu Bigbank pole koduliigas veel kaotanud. Foto: Margus Ansu

Credit24 Meistriliiga (Balti liiga) nädal algab kolmapäeval, 27. oktoobril, kui Pärnu Võrkpalliklubi võõrustab kell 19 algavas telemängus TalTechi. Kohtumist näeb otsepildis nii Duo 5 kanali kui ka Postimehe vahendusel.

Pärnu meeskond tuleb mängule 0:3 kaotuse pealt liiga liidrile Gargzdai Amber-Arlangale (Leedu), TalTech jäi viimati 1:3 alla Tartu Bigbankile, kirjutab volley.ee.

Hooaja avamängus said Avo Keele hoolealused 3:0 jagu RTUst, seejärel kaotasid aga 1:3 Tallinna Selverile. TalTech sai oma liigahooaja avakohtumises kirja samuti 3:0 võidu RTU üle. Vigastuste ja haigustega hädas oleva Pärnu eest peaks kolmapäeval taas rivis olema ka viimastest mängudest eemal olnud temporündaja Toms Švans.

Seoses Lätis kehtestatud eriolukorraga peetakse sel nädalavahetusel Lätis toimuma pidanud mängud Eesti klubidega Eestis. Osa Lätis toimuma pidanud mänge on edasi lükatud.

Nii võõrustab Tallinna Selver 29. oktoobril kell 19 Sõle spordikeskuses VK BIOLARS/Jelgava MSGd ning 30. oktoobril kell 19 RTU/Robežsardze/Jūrmalat.

Selver on ühe võidu (Pärnu üle) ja kaotusega (Tartule) tabelis viies, RTU ja Jelgava pole suutnud võiduarvet avada.

Tartu Bigbank võõrustab 30. oktoobril kell 20 Elva spordihoones Jelgavat ning 31. oktoobril kell 18 RTUd. Tartu on võitnud mõlemad mängud ning asub tabelis teisel kohal.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Vastavalt uutele sporditegevuse juhistele pääseb Credit24 Meistriliiga mängudele vaid COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõendi alusel või COVID-19 läbipõdemise tõendiga. Alla 18-aastastel lastel ja noortel tõendi esitamise kohustust ei ole.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles