Spordi lühiuudised: Johaug jätab Tour de Ski vahele, Solberg saab WRC-autoga uue võimaluse

Postimees Sport
Copy
Norra suusatäht Therese Johaug.
Norra suusatäht Therese Johaug. Foto: TOMASZ MARKOWSKI/www.imago-images.de/SCANPIX

Johaug jätab Tour de Ski vahele

Norra suusatäht Therese Johaug andis eile teada, et jätab tänavu vahele hooaja ühe tähtsama võistluse Tour de Ski, et valmistuda järgmise aasta veebruaris toimuvateks Pekingi olümpiamängudeks. 28. detsembril algava Tour de Ski ajal plaanib Johaug olla kodumaal mägilaagris. «Soovin olümpiamängudele sõita olukorras, kus olen veendunud, et tegin tippsündmuseks parima ettevalmistuse,» sõnas ta Norra meediale.

2 aastat tagasi krooniti Ott Tänak ja Martin Järveoja Kataloonias autoralli maailmameistriteks.

Solberg saab WRC-auto roolis uue võimaluse

Hyundai rallitiim kinnitas, et hooaja viimasel etapil Monzas saab taas WRC-auto roolis võimaluse 20-aastane sõitja Oliver Solberg, kes tegi sellega debüüdi veebruaris toimunud Arctic Rallyl. Peale sell on ta saanud veel WRC-autoga sõita Keenias ja Kataloonias. Kolme stardi peale on tal kirjas kaks seitsmendat kohta ning üks katkestamine. «On lahe sõita selle autoga nende viimasel võistlusel ja rallil, kust mul on kogemusi,» kirjutas Solberg ühismeedias.

Võiksime sellest rallilkäigust kirjutada raamatu.

Eesti kaardilugeja Kauri Pannas, kes krooniti nädalavahetusel koos piloodi Ken Torniga ERC Juniori klassis Euroopa meistriteks.

Eesti noorpoksija sai EMilt pronksi

Montenegros toimunud noorte ehk kuni 19-aastaste Euroopa meistrivõistlustel teenis Narva poksikasvandik Anton Vinogradov poolraskekaalus (kuni 80 kg) koha poolfinaalis, kus sai kaela pronksmedali. Seal pidi ta tunnistama hiljem Euroopa meistriks tulnud venelase Aleksandr Grunitševi paremust. Peale Antonovi tegid korraliku esituse Euroopa meistrivõistlustel ka kergekeskkaalus võistelnud Makar Vdovitšenko ning keskkaalus ringi astunud Igor Antonov, kes mõlemad jõudsid veerandfinaali ehk ühe matši kaugusele poodiumist.

Tagasi üles