P, 29.01.2023

Pealtvaataja loobus ajaloolisest mänguvahendist, mille väärtus küündinuks 500 000 euroni

Karl-Joosep Küngas
Pealtvaataja loobus ajaloolisest mänguvahendist, mille väärtus küündinuks 500 000 euroni
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Byron Kennedy sai korraks katsuda ajaloolist mängupalli.
Byron Kennedy sai korraks katsuda ajaloolist mängupalli. Foto: Douglas R. Clifford/SCANPIX

Ameerika jalgpalliliigas NFL on legendaarne Tom Brady endiselt rekordeid purustamas. Mängujuhi arvel on nüüd 600 söötu, mis viinud kodujooksuni ning temast sai esimene mängija, kes säärase numbrini küündinud. Omapäraseks muutus selle rekordi juures ka asjaolu, et Brady soovis ajaloolist mänguvahendit endale, ent tema meeskonnakaaslane oli selle juba publikusse visanud.

Tegemist oli kommunikatsioonihäirega meeskonna ja kodujooksuni jõudnud Mike Evansi vahel. Sestap viskaski Evans kohe pärast punktide saamist palli rahvasse ning selle omanikuks sai publikus olnud Byron Kennedy.

Hiljem läksid Brady koduklubi Tampa Bay Buccaneersi esindajad Kennedy juurde, et mänguvahend ikkagi mängujuhile toimetada. Kennedyle pakuti väga magusat tehingut, ent kokkuvõttes võis spordihuviline ikkagi miinusesse jääda.

USA spordiajakirjanik Darren Rovell tegeleb säärase valdkonnaga ning tema hindab, et selle palli väärtus võinuks küündida vähemalt 500 000 euroni. Buccaneers andis aga Kennedyle kaks Brady autogrammiga mängusärki, mängujuhi mängukiivri, Mike Evansi mängusärgi ja jalanõud. Lisaks sellele veel nii praeguse kui tuleva hooaja mängupiletid ning Brady lisas enda poolt veel ühe bitcoini.

Märksõnad
Tagasi üles