VIDEO ⟩ NBAs püsib kaotuseta vaid üks tiim, Bullsi maruline lõpuspurt jäi napilt tasuta

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Chicago Bulls (valges) võitles lõpuni, ent New York Knicks kinkis neile hooaja esimese kaotuse. Foto: Kamil Krzaczynski/USA Today/Scanpix

Korvpalliliigas NBA on 30 meeskonnast tänavu alles jäänud vaid üks kaotuseta meeskond, Utah Jazz. Samuti leidub üks võiduta tiim, Detroit Pistons.

Läinud ööl lõppes ideaalne seeria Chicago Bullsi ja Golden State Warriorsi jaoks. Tõsi, mõlemad kaotasid väga napilt.

Bulls jäi koduväljakul 103:104 alla New York Knicksile. Kusjuures külalised juhtisid 2.59 enne lõpuvilet 104:91, ent pärast seda enam korvini ei jõudnudki. Viimastel sekunditel oli DeMar DeRozanil hea võimalus koduperemehed võidule viia, ent tema keskpositsiooni vise rõngani ei küündinud.

Samuti kodus mänginud Warriors pidi tunnistama lisaajal Memphis Grizzlies'i 104:101 paremust. Muide, teisel veerandajal oli võõrustajate edu parimal juhul 19 punkti. Viimasel minutil oli neil võimalus kahel puhul kolmesega mäng viigistada, ent mööda lendasid nii Stephen Curry kui ka Damion Lee üritused.

Seni kõik neli mängu võitnud Jazz jätkas võimsalt ka Houstonis. Kohalik Rockets pandi paika 122:111. Punktiviskajad jagunesid väga ühtlaselt, lausa seitse meest kogus kahekohalise skoori. Edukaim oli 19 silmaga Bojan Bogdanovic.