PSG sai koduliigas raske võidu, kuid kaotas vigastada saanud Messi

Christopher Krutto
Lionel Messi sai vigastada, kuid võistluspausi pikkus pole veel selge.
Lionel Messi sai vigastada, kuid võistluspausi pikkus pole veel selge. Foto: SARAH MEYSSONNIER/SCANPIX

Pariisi Saint-Germaini jalgpalliklubi sai eile õhtul Prantsusmaa kõrgliigas raske 2:1 võidu, kuid vigastusega pidi platsilt lahkuma argentiinlane Lionel Messi.

PSG läks poolajapausile 0:1 kaotusseisus, sest 31. minutil viis Lille'i ründaja Jonathan David külalised juhtima. Poolajapausilt naastes tegi PSG peatreener Mauricio Pochettino vahetuse, kui Lionel Messi asemel sekkus mängu Mauro Icardi.

Teisel poolajal õnnestus PSG-l mäng enda kasuks pöörata. 74. minutil viigistas Marquinhos seisu ja 88. minutil lõi Angel Di Maria võiduvärava. Mõlemale tabamusele tegi eeltöö Neymar.

Kohtumise järel tunnistas Pochettino, et Messi võeti välja, sest ta ei saanud lihasvigastuse tõttu enam kohtumist jätkata. Hetkel pole teada, kauaks kuuel korral maailma parimaks jalgpalluriks valitud argentiinlane väljaku kõrvale jääma peab.

PSG-l on 12 mängu järel liigas kirjas 31 punkti ja sellega ollakse kindlalt esimesed. Nende lähimaks jälitajaks on 21 silma kirja saanud Lens. Kolmandat kohta hoiab 20 punktiga Nice.