Rinnus valu tundnud Agüero viidi jalgpalliväljakult otse haiglasse

Siim Kaasik
Sergio Agüero viidi haiglasse südameuuringutele.
Sergio Agüero viidi haiglasse südameuuringutele. Foto: ALBERT GEA/REUTERS/Scanpix

Barcelona ründaja Sergio Agüero tundis mängus Alavesiga rinnus valu ning ta viidi kiirabiga haiglasse.

Avapoolaja lõpus tundis Agüero rinnus valu ning tal oli raske hingata. Barcelona meditsiinipersonal tormas väljakule ründajat abistama. Jalgpallur lahkus väljakult küll omadel jalgadel, ent suundus otse kiirabiautosse, mis viis ta haiglasse uuringutele.

Esimest mängu tööpostil olnud Barcelona ajutine peatreener Sergi Barjuan ei osanud ründaja seisundi kohta vahetult pärast mängu väga palju öelda. «Tean, et ta viidi haiglasse, kus talle tehakse uuringuid,» sõnas ta. Hiljem teatas Barcelona, et ründajale tehti südameuuringud.

Kohtumine Barcelona ja Alavesi vahel lõppes 1:1 viigiga. Kodumeeskonna viis 49. minutil juhtima Memphis Depay, kuid Luis Rioja 52. minuti tabamus kindlustas Alavesile viigipunkti.

11 vooruga 16 punkti kogunud Barcelona on Hispaania meistrivõistlustel alles üheksandal kohal, kaotades liider Madridi Realile juba kaheksa silmaga. Alaves on kümne punktiga 16. kohal.