Eesti piljardimängija tegi suurturniiril suurepärase tulemuse

Denis Grabe.
Denis Grabe. Foto: EPBF.com

International 9-Ball Open nimelisel turniiril saavutas Eesti edukaim piljardisportlane Denis Grabe suurepärase viienda koha, kui kaotas 1/4 finaalis Filipiinide esindajale ja turniiri hõbedale Dennis Orcollole tulemusega 10-7.

128 osalejaga turniiri võitis Austria sportlane Albin Ouschan, kes alistas finaalis Dennis Orcollo seisuga 13-6. Ouschan teenis turniirivõiduga 30 000 dollarit.

Lisaks International 9-Ball Openile osales Grabe septembrikuus ka US Openil kus saavutas 9. koha.

Kahe kuu pikkuselt USA turneelt homme koju jõudev Grabe peab juba teisipäeval pakkima taas kohvri, et sõita Türki Euroopa meistrivõistlustele. Lisaks Grabele kuuluvad Eesti koondisesse ka Mark Mägi, Gert Maimre, Karl Gnadeberg ja Rainer Laar. Viimane saavutas Türgis eile lõppenud Euro-Tour osavõistlusel 33. koha.