VIDEO ⟩ Kotsar tegi õhtu efektseima pealtpaneku, kuid Hamburg kaotas taas

Toimetas Ville Arike
Maik-Kalev Kotsar mängib julgelt ja resultatiivselt.
Maik-Kalev Kotsar mängib julgelt ja resultatiivselt. Foto: Fotograf Peter Kolb via www.imago-images.de/Scanpix

Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers ei suutnud võiduarvet avada ka korvpalli EuroCupi kolmandas voorus, kodusaalis jäädi 91:97 alla Andorra MoraBancile. Kotsar oli taas üks omade paremaid.

Hamburg alustas hästi ja juhtis esimese veerandaja järel 26:25, kuid rünnakul pidurdamatus hoos olnud külalised haarasid seejärel initsiatiivi. Poolaeg kuulus Andorrale 54:47 ning kolmandal veerandil pääseid nad ette juba 68:53.

Hamburg tuli seejärel küll mängu tagasi, Kotsari nelja-punkti-rünnakust vähendati lõpu eel vahe 85:86-le, kuid enamat ei suudetud. Andorra viskas seitse punkti järjest ning viimased 40 sekundit enam liiga põnevaks ei läinud.

Päeva selgelt efektseima esituse eest hoolitses Kotsar!

25 minutit mänginud Kotsar kogus 16 punkti ja 5 lauapalli. Hamburgile tõi Caleb Homesley 22 ja hiljuti hangitud tagamees Ray McCallum 17 punkti. Andorra tulemuslikemad olid Drew Crawford (21 p) ja Codi Miller-McIntyre (17 p, 11 rs).

A-alagrupis on lisaks Hamburgile võiduarve avamata ka Trentol ja Wroclawi Slaskil. Andorra sai ühe kaotuse kõrvale teise võidu. Liidrite mängus alistas Belgradi Partizan kodupubliku rõõmuks Badalona Joventuti 68:67 (viimane veerand 19:8) ja juhib täiseduga. Seisult 62:65 viskas eelmisel hooajal Milano Armanis mänginud Kevin Punter kolm viimast korvi, neist võidutabamuse neli sekundit enne lõppu. Vaata videost!

Täna võib kolmanda võiduni jõuda Krasnodari Lokomotiv-Kuban, kes võõrustab Boulogne'i.

Järgmises voorus kohtub Hamburg 10. novembril võõrsil Panevežyse Lietkabelisega, kel on kaks võitu. Leedu liigas neljandal kohal asuv klubi alistas eile võõrsil Trento 77:61.