P, 26.03.2023

Ralliajakirjanik: lööge arvud kokku, Tänak on tänavuse hooaja kiireim mees

Toimetas Karl Juhkami
Ralliajakirjanik: lööge arvud kokku, Tänak on tänavuse hooaja kiireim mees
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Auto katusele said Tänak ja Järveoja tänavu ronida vaid Lapimaal. Kuid triumfeerimiseks vajalik kiirus on neil olemas olnud ka mujal, leiab ralliajakirjanik David Evans.
Auto katusele said Tänak ja Järveoja tänavu ronida vaid Lapimaal. Kuid triumfeerimiseks vajalik kiirus on neil olemas olnud ka mujal, leiab ralliajakirjanik David Evans. Foto: Hyundai Motorsport

Tunnustatud ralliajakirjanik David Evans arutles portaali DirtFishi veergudel pikemalt 2019. aasta autoralli maailmameistri Ott Tänaku hooaja üle ning leidis, et kuigi aasta tervikuna on saarlase jaoks pettumus, oli just meie mees kõigele vaatamata WRC-sarja kõige kiirem sõitja.

«Ott Tänak ei vaata kindlasti 2021. aastale tagasi erilise kiindumusega. Kui ta oleks Inglismaa kuninganna, valdaks teda ilmselt kiusatus lüüa sellele peale silt annus horribilis (kohutav aasta – toim.). Ja seda kõike enne, kui ta otsustas hooaja viimasest etapist perekondlikel põhjustel loobuda,» alustab Evans kirjatükki.

«Selle jutu põhiline eesmärk on pakkuda Tänaku armastavale perekonnale tuge. Olen kogenud korduvalt nende soojust ja siirust ning olen kindel, et kõik ühinevad praegu minuga, saates samuti nende poole häid soove.

On olnud raske aasta. Või õigupoolest, kaks.

Märksõnad
Tagasi üles