Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Tartu 50-punktiline koslep Kalevilt taaselustas Rocki. Tanel Tein: 36:86 on märgiline

Rocki klubi juhid leiavad, et praegusel Tartu korvpalli esindusmeeskonnal pole piisavalt ambitsioonikust. Fotol Tartu Rocki meeskond hooajal 2015/16. See hooaeg jäi ülikoolivõistkonnal ka Rocki nime all viimaseks. FOTO: Margus Ansu

2021. aasta oktoobrikuu viimane reede: Tartu Ülikool Maks & Moorits kaotab Eesti korvpalli klassikalises duellis – millest nüüdseks järel vaid riismed – 36:86 Kalev/Cramole. Viis päeva hiljem avaldub pressiteade: Tanel Tein ja kompanii taaselustavad taaralinnas Rocki (meeste) võistkonna.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Mingisugune ajalooline maamärk see ju tegelikult oli, mille pealt täna paari aasta pärast mõelda, miks see samm just nüüd teha. Kui seda poleks juhtunud, oleks võib-olla natukene edasi lükkunud,» tõdes Rocki klubi juhatuse esimees Tein, et häbistav kaotus oli viimane piisk karikas.

«Algusest peale pole olnud meie eesmärk teha oma võistkond – pole otseselt siiani –, vaid soovime minna Rocki kaubamärgiga koos fännide ja sponsoritega appi Tartu korvpallile. Aga kuna aasta jooksul pole vastust tulnud, millised tingimused oleks, ja kas see on üldse võimalik, siis asjade kokkulangemisel jõudsid asja nii kaugele.»

Tagasi üles
Back